Japonijoje pradėta prekiauti vyriškais apatiniais su nėriniais

Japonijos apatinio trikotažo gamintoja Wacoal sulaukė netikėtos sėkmės, kai rinkai pasiūlė neįprastus apatinius vyrams – su nėriniais. Nors daug kas tokius apatinius vadina „nevyriškais“ ir idėją vertina skeptiškai, kompanija neatsigina užsakymų.

Idėją gaminti vyriškus apatinius su nėriniais Wacoal pasauliui pristatė dar praeitų metų lapkritį, kai viename Japonijos sutelktinio finansavimo (ang.: crowdfunding) portale buvo publikuota idėja gaminti vyriškus šortus su nėriniais. Kad idėja būtų pradėta realizuoti norėta iš sutelktinio finansavimo gauti 300 tūkst. jenų (2.331 eurų). Visgi per nustatytą terminą buvo surinkta daugiau nei 3 milijonai jenų (25.419 eurų) ir tai buvo signalas, kad nemažai vyrų trokšta tokių apatinių.

Kompanija kaipmat ėmėsi masinio jų gaminimo. Siekdama subtilius nerinius pritaikyti vyriškai klientūrai, Wacoal modifikavo audinį, padarydama jį tvaresniu ir tampresniu. Teigiama, kad nėriniuoti apatiniai šortai yra tokie patys patvarūs, kaip ir klasikiniai.

Šiuo metu tokių nėriniuotų vyriškų kelnaičių galima įsigyti Wacoal parduotuvėje už kiek daugiau nei 30 eurų. Tačiau panašu, kad tai tik laiko klausimas, kada ši mada išplis po visą pasaulį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.