Ką padovanoti vaikinui arba vyrui Kalėdų proga?

Artėjant Kalėdoms ne viena moteris susiduria su ta pačia problema – ką gi padovanoti mylimajam? Juk šis, atrodytų, visko turi ir teigia, kad jam nieko nereikia. Štai keletas idėjų, kurios šiemet gali virsti puikia dovana jūsų gyvenimo draugui.

Dovanų rinkinys

Dažnai vyrai mėgsta praktiškas dovanas. Tokias dovanas, kurios užuot gulėjusios lentynoje ir rinkusios dulkes, geriau būtų praktiškai panaudojamos. Todėl kaip vienas iš variantų gali būti odiniai dovanų rinkiniai, sudaryti iš tarpusavyje suderinto diržo ir piniginės. Oda – amžina klasika, kuri atrodo prabangiai ir yra tvirta. Tad gavęs tokią dovaną vyras dar ilgai džiaugsis pinigine ir diržu. Negana to, įprastai tokie dovanų rinkiniai būna supakuoti tvirtose ir stilingose dėžutėse. Tad iš esmės, viskas ką jums reikia padaryti – perrišti dėžutę kaspinu ir padėti po eglute.

Piniginė

Visgi, neretai būna tokios situacijos, kad vyrui sudyla tik piniginė arba tik diržas, o antrojo pirkinio jam nereikia. Juo labiau, kad vyrai neretai naudoja logiką – jei nesuplyšęs, tai kam išmesti? Tokiu atveju, jei diržas vis dar tvirtai laiko vyro kelnes ir jis nerodo ženklų, kad norėtų naujo. Galite padovanoti piniginę. Sakysite – juk pagal prietarus piniginės dovanoti negalima? Tokiu atveju nedovanokite jos tuščios. Įdėkite į piniginę bent centą ir, pagal tą patį prietarą, jau jį „nukenksminsite“.

Diržas

Jei visgi pas vyrą yra atvirkštinė situacija ir jo piniginė yra naujut naujutėlė, o štai diržas dėl savo sudilimo jau slepiamas po megztinio apačia, tuomet vertėtų apsvarstyti diržo pirkimo opciją. Tai bene praktiškiausia dovana vyrui. Tereikia tik trumpam pasiskolinti vyro diržą ir išmatuoti jo ilgį, kad perkant naują iš arto pataikytumėte su jo dydžiu.

Porų aksesuarai

Jei jūsų vyrui patinka sentimentalūs dalykai, jam tikrai patiks dovanos, skirtos poroms. Pavyzdžiui – porų apyrankės, porų kaklo arba raktų pakabukai. O gal netgi kojinės poroms. Šios mielos smulkmenos, kurios tarpusavyje suderintos, yra tarsi jūsų tvirtų santykių simbolis, kadangi abu pasipuošite panašaus stiliaus, tačiau atskirai moteriai ir vyrui pritaikytais aksesuarais.

Erotinė apranga

Neretai tenka girdėti vyrus sakant, kad geriausia dovana jiems yra pasipuošusi mylimoji. Kiekvienas pasipuošimą supranta savaip, tačiau jei mylimoji po eglute paliks erotinį komplektuką, vyras tikrai apsidžiaugs, netgi žinodamas, kad vilkės jį ne jis. Tokia seksuali apranga pagyvins jūsų intymų gyvenimą ir suteiks papildomą malonumą vyrui ne vieną ir ne du vakarus. O jūs jo akyse nušvisite naujomis spalvomis.

Aksesuarai su drakono ženklu

2024-ieji pagal kinų horoskopą yra Žaliojo drakono metai. Tad kodėl gi nepadovanojus ko nors su drakono simbolika? Pavyzdžiui – apyrankę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *